Warriors - Lakers 97:130

29. listopadu 2009 v 7:32 | Adam Štěpánek |  Sezóna 2009/2010

Suverénním způsobem dokráčeli Los Angeles Lakers k vítězství na palubovce Golden State Warriors. Díky skvělému týmovému výkonu v útoku rozstříleli soupeře 130:97.

O vítězi nebylo od začátku pochyb. Lakers vyhráli už první čtvrtinu o čtrnáct bodů a v exhibici pokračovali i nadále. Definitivní rozhodnutí přišlo po polovině třetí čtvrtiny, kdy hosté odskočili na dvacet bodů a definitivně zlomili odpor soupeře.

Hned sedm hráčů Lakers zakončilo zápas s dvouciferným počtem bodů na svém kontě. Nejlepším střelcem byl Pau Gasol, který k 22 bodům připojil i 12 doskoků. Kobe Bryant přidal 20 bodů, 6 doskoků, 6 asistencí a 5 zisků. Ron Artest nastřílel 19, Shannon Brown 17, Derek Fisher 13, Andrew Bynum 12 (plus 7 doskoků) a Jordan Farmar 10 bodů. Lamar Odom zaznamenal 8 bodů, 10 doskoků, 4 asistence, 2 zisky a 3 bloky.

Lakers si v pohodě zastříleli, ještě více se sehráli a v poslední čtvrtině navíc mohli šetřit opory. Odehráli velice povedený zápas.